UKS ZSO Urzędów

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSO w Urzędowie

W dniu 28.11.2014 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Urzędowie odbył się Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Urzędowie.. Zawody odbywały się w kategorii ”Gimnazjada” (rocznik 1999 i młodsze).

W turnieju wzięły udział sześć zespołów: Publiczne Gimnazjum nr 1 w Kraśniku I, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Kraśniku II, , UKS „Dziewiątka” Puławy, PG nr 4 w Puławach i dwie drużyny ZSO w Urzędowie. Mecze zostały rozegrane w dwóch grupach. W finale zespół I z Urzędowa uległ w tie-breaku zespołowi z PG nr 4 w Puławach, a w meczu o trzecie miejsce „Dziewiątka” Puławy pokonała PG nr1 Kraśnik I. Z każdego zespołu zostały wyróżnione najlepsze siatkarki (ZSO Urzędów I – Aleksandra Surdacka i ZSO II – Wiktoria Gozdalska).

Końcowa klasyfikacja:

I m. – PG nr 4 w Puławach

II m.   – UKS ZSO Urzędów I

III m. – UKS „Dziewiątka” Puławy

IV m. - PG nr 1 Kraśnik I

V m. - UKS ZSO Urzędów II

VI m.- PG nr 1 Kraśnik II

Składy zespołów:

ZSO Urzędów I: Natalia Jastrzębska, Aleksandra Surdacka, Alicja Żuber, Natalia Dzikowska, Weronika Rzepecka, Katarzyna Wojtaszek, Katarzyna Serwa, Martyna Jachowicz, Julia Dzikowska, Julia Surdacka, Karolina Pomorska i Patrycja Dzikowska.

ZSO Urzędów II: Justyna Pomorska, Natalia Dzikowska, Gabriela Kowalska, Weronika Orzeł, Wiktoria Gozdalska, Wiktoria Mazurek, Julia Rakwał i Gabriela Suchowolak.

Trenerem zespołów jest Andrzej Zdenicki.

 

Przygotował: Andrzej Zdenicki

 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies