Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Wielkanocne spotkanie klasowe klasy IVb

Piękną tradycją naszej szkoły są świąteczne spotkania klasowe – wigilijne i wielkanocne, dlatego też tuż przed wiosenną przerwą uczniowie klasy IVB wspólnie z wychowawcą przy świątecznym „jajeczku” wzajemnie składali sobie najlepsze życzenia. Mamy jak zwykle zadbały, aby na klasowym stole nie zabrakło bab wielkanocnych, pysznego żurku i jajek. Aby wprowadzić wszystkich w niezwykłą atmosferę tych najważniejszych świąt, czwartoklasiści przygotowali też okolicznościową, klasową gazetkę, na której pojawiły się baranki, kurczaczki, owieczki, pisanki i kurki.

         Spotkanie było okazja do wspólnego przeżywania Świąt Wielkiej Nocy, integrowania zespołu klasowego, umacniania szkolnych więzi i tradycji. Życzymy wszystkim, aby na Waszych stołach też pojawiły się pyszne, świąteczne specjały, a wielkanocny zajączek przyniósł mnóstwo słodyczy i innych prezentów. Poniżej zapraszamy do naszej galerii. Wesołych Świąt!!!

 

Anna Buława

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies