Aktualności

Ale się działo!! Dzień Samorządności

21. marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Samorządności. To jedyny taki dzień w roku, kiedy uczniowie przejmują władzę w szkole. O godzinie 930 wszyscy zgromadzili się w sali gimnastycznej, by wspólnie powitać nieco kapryśną tego roku wiosnę. Samorząd Uczniowski przygotował ciekawą ofertę konkursów, zabaw, występów artystycznych i zajęć sportowych. Konkurencją, w której rywalizowały ze sobą klasy, był turniej „Twoja twarz brzmi znajomo”. Tydzień wcześniej uczniowie losowali wykonawcę, którego utwór musieli zaprezentować zgromadzonej publiczności. Uczniowie klasy IVB przygotowywali piosenkę Sylwii Grzeszczak „Tamta dziewczyna”. Na zajęciach z wychowawcą uczyli się słów utworu i przygotowywali się do występu. Zadbali również o to, by upodobnić się do wykonawcy wylosowanego przeboju. Trud opłacił się, bo uczniowie klasy IVB po zaciętej dogrywce uzyskali od jury największą liczbę punktów i zostali laureatami konkursu. W nagrodę otrzymali zegar ścienny.

                                                                                                                                                        Anna Buława

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies