Aktualności

Gminny konkurs ekologiczny rozstrzygnięty

W dniu 11 XII 2017r.w sali konferencyjnej Ośrodka Pomocy Społecznej w Urzędowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w gminnym konkursie ekologicznym pn. „Chroń Ziemię – żyj ekologicznie” . Uczniowie klas młodszych szkoły macierzystej biorący w nim udział zajęli IV miejsce i otrzymali w nagrodę rzutnik do projekcji multimedialnych. Koordynatorem działań w tym konkursie była pani Regina Gajewska. Warto nadmienić, że w tym konkursie uczestniczyli też uczniowie szkoły filialnej w Bęczynie.

                                                                                                                                    Regina Gajewska

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies