Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Mikołajkowa niespodzianka

6 grudnia jest w naszej szkole od wielu lat dniem, w którym podtrzymujemy miłą tradycję obdarowywania się prezentami. Już od samego rana na szkolnych korytarzach pojawiali się uczniowie w czerwonych czapkach mikołajkowych.

Dla czwartoklasistów ten dzień okazał się wyjątkowy. Chociaż uczniowie klasy IVB nie należą do najgorszych w szkole, otrzymali słodkie rózgi przygotowane przez rodziców i wychowawcę klasy. Następnie wspólnie z wychowawcami - panią Anną Buławą i panią Małgorzatą Smętek wybrali się do CKiP w Kraśniku na film „Coco”. Przed seansem zobaczyli film krótkometrażowy pt. „Kraina Lodu. Przygoda Olafa”, który wprowadził uczniów w świąteczny klimat. Wizyta w Kinie „Metalowiec” w Kraśniku była miła niespodzianka, którą wychowawcy utrzymywali w tajemnicy do momentu wyjazdu.

Świąteczne dekoracje klasowe wykonane. Wszyscy czekamy już tylko na Święta Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt!!!

                                                                                                                                             Anna Buława

 

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies