Aktualności

Andrzejki w klasie I-III

Uczniowie klas młodszych w dniu 30 Xl 2017r. uczestniczyli w zabawie andrzejkowej. Nieodzownym elementem każdych andrzejek jest odkrywanie przyszłości. Stąd też na zabawie pojawiły się wróżki- elfy ,mamy naszych uczniów, które bawiły się razem z dziećmi, i jak przystało na wróżki – czarodziejki przepowiadały przyszłość. Było tradycyjne ustawianie bucików, przebijanie serduszek z imionami dziewczynek i chłopców, odgadywanie symboli kolorów i liczb i wiele innych. Wszystkim uczestnikom zabawy dopisywał humor i dobry nastrój, tym bardziej ,że mamy przygotowały dla uczestników zabawy słodki poczęstunek.

                                                                                                                              Regina Gajewska

 

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies