Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Andrzejki w klasie I-III

Uczniowie klas młodszych w dniu 30 Xl 2017r. uczestniczyli w zabawie andrzejkowej. Nieodzownym elementem każdych andrzejek jest odkrywanie przyszłości. Stąd też na zabawie pojawiły się wróżki- elfy ,mamy naszych uczniów, które bawiły się razem z dziećmi, i jak przystało na wróżki – czarodziejki przepowiadały przyszłość. Było tradycyjne ustawianie bucików, przebijanie serduszek z imionami dziewczynek i chłopców, odgadywanie symboli kolorów i liczb i wiele innych. Wszystkim uczestnikom zabawy dopisywał humor i dobry nastrój, tym bardziej ,że mamy przygotowały dla uczestników zabawy słodki poczęstunek.

                                                                                                                              Regina Gajewska

 

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies