Aktualności

Wigilia w klasie V „b”

22 grudnia 2016r. odbyło się spotkanie wigilijne w klasie V „b”. Po opłatku dla społeczności szkolnej wszyscy uczniowie klasy V „b” udali się do swojej sali, gdzie czekały już na nich mamy p. Małgorzata Surdacka i p. Magdalena Pomorska z gorącymi daniami wigilijnymi. Na początku wszyscy wspólnie odczytali fragment ewangelii i podzieli się opłatkiem składając życzenia. Następnie spróbowaliśmy pysznych potraw barszczu z uszkami, strucli, babeczek z makiem i mandarynek. Na stole znalazł się również stroik wykonany przez Wiktorię Jacniacką. Potem Alicja Bijak zagrała samodzielnie na gitarze kolędy. Na zakończenie było wspólne kolędowanie przy akompaniamencie p. Piotr Soleckiego i Alicji. Dziękuję wszystkim za angażowanie.

Małgorzata M. Solecka

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies