Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Wigilia w klasie V „b”

22 grudnia 2016r. odbyło się spotkanie wigilijne w klasie V „b”. Po opłatku dla społeczności szkolnej wszyscy uczniowie klasy V „b” udali się do swojej sali, gdzie czekały już na nich mamy p. Małgorzata Surdacka i p. Magdalena Pomorska z gorącymi daniami wigilijnymi. Na początku wszyscy wspólnie odczytali fragment ewangelii i podzieli się opłatkiem składając życzenia. Następnie spróbowaliśmy pysznych potraw barszczu z uszkami, strucli, babeczek z makiem i mandarynek. Na stole znalazł się również stroik wykonany przez Wiktorię Jacniacką. Potem Alicja Bijak zagrała samodzielnie na gitarze kolędy. Na zakończenie było wspólne kolędowanie przy akompaniamencie p. Piotr Soleckiego i Alicji. Dziękuję wszystkim za angażowanie.

Małgorzata M. Solecka

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies