Aktualności

Tam, gdzie powstają cukierki

W dniu 29 XI 2016r. klasa III „a” udała się do Lublina by zwiedzić manufakturę „Cukier –Lukier” której produkuje się słodycze. Pracujące tam panie pokazały nam jak z masy cukrowej po dodaniu różnych składników robi się cukierki, lizaki i inne słodkości. Każdy z nas mógł ukształtować swojego lizaka. W podarunku dostaliśmy też torbę cukierków. Niezapomnianych wrażeń dostarczył nam też film „Vaiana – skarb oceanu” oglądany w wersji 3D w Cinema –City Plaza. Wszyscy uznali, że była to bardzo ciekawa wycieczka.

                                                                                                                 Organizator: Regina Gajewska

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies