Aktualności

Wycieczka do Wojciechowa, Nałęczowa i Wąwolnicy

W dniu 28 września 2016r. uczniowie klasy III a i klasy II a uczestniczyli w wycieczce turystyczno-krajoznawczej. Na początku odwiedzili kuźnię p. Czernieca w Wojciechowie. Kowal zademonstrował uczniom jak mówi znane przysłowie, jak się „ kuje żelazo póki gorące” i co można wykuć z żelaza. Kolejną atrakcją było mini zoo. Następnie udali się do Nałęczowa , w którym obejrzeli park zdrojowy, chatkę Stefana Żeromskiego i na miejscowym cmentarzu przy grobie pisarki Ewy Szelburg –Zarembiny spotkali osobę, która opiekowała się pisarką w podeszłym wieku. Pod koniec wycieczki zwiedzili sanktuarium Matki Bożej Kębelskiej w Wąwolnicy.

                                                                    Wychowawcy: Regina Gajewska, Bernardetta Tokarczyk

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies