Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Czytajmy po angielsku!

Jednym z priorytetów polityki edukacyjnej państwa jest podniesienie poziomu czytelnictwa. Czytać można nie tylko w języku ojczystym, ale też i obcym. Wychowawczyni klasy V b pani Małgorzata M. Solecka aktywnie zachęca do czytania w języku angielskim. Każdy wychowanek może wypożyczyć interesującą go pozycję z bogatego zbioru książek anglojęzycznych dla dzieci. Zapraszamy chętnych uczniów szkoły podstawowej do zapoznania się z księgozbiorem! Najchętniej czytaną książką jest „Horrid Henry”. Polecamy!

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies