Strona główna

Świąteczna Warszawa pełna atrakcji

9 grudnia 2015r. uczniowie klas szkoły podstawowej odwiedzili miasto stołeczne – Warszawę. Pierwszym punktem wycieczki był Stadion Narodowy, gdzie uczniowie przeszli Trasą Piłkarza. W szatni piłkarskiej można było poczuć przedmeczową atmosferę, zasiąść wygodnie na ławce zawodników, a nawet odwiedzić salę pomeczowych konferencji. Następnie uczniowie odwiedzili Centrum Nauki Kopernik. Samodzielnie mogli wykonywać doświadczenia naukowe poznając prawidłowości świata przyrody. Ostatnim punktem programu był spacer Krakowskim Przedmieściem na Stare Miasto. Warszawa o tej porze roku urzeka świąteczną iluminacją,. Spacer po rozświetlonych uliczkach wzbudził zachwyt każdego i na długo pozostanie w pamięci. Dziękujemy panu Krzysztofowi Tokarczykowi za pomoc w organizacji wycieczki i panu Marcinowi Kwiatkowskiemu, który pełnił funkcję opiekuna.

Przygotowała:

Małgorzata M. Solecka


Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies