Strona główna

Konkurs "A Piece of America"

26 listopada 2015r. odbył się konkurs "A Piece of America" z okazji Dnia Kultury Amerykańskiej w naszej szkole. Konkurs był skierowany do uczniów klas szóstych w gminie Urzędów. Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie prezentacji multimedialnej na temat kultury amerykańskiej. W dniu konkursu odbył się pokaz prezentacji, a następnie komisja konkursowa wybrała najlepszą pracę oraz przyznała dwa wyróżnienia. Przed ogłoszeniem wyników uczestnicy i publiczność zostali zaproszeni na poczęstunek w amerykańskim stylu, czyli hot dogi i ciasto brownie. Następnie wszyscy obejrzeli przedstawienie w języku angielskim przygotowane przez klasy piąte.

Wyniki konkursu:

Miejsce I  – Łukasz Dzikowski z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Urzędowie  Prezentacja Łukasza do POBRANIA

Pierwsze wyróżnienie – Wiktoria Dryka z Zespołu Szkół w Skorczycach  Prezentacja Wiktorii do POBRANIA

Drugie wyróżnienie – Milena Aleksandrowicz ze Szkoły Podstawowej w Leszczynie  Prezentacja Mileny do POBRANIA

 

Pozostali uczestnicy:

Karina Gil – ZSO w Urzędowie

Gabriela Jakubczak – ZS w Skorczycach

Patryk Krok – ZSO w Urzędowie

Norbert Łukomski – ZSO w Urzędowie

Weronika Wnuk – SP w Leszczynie


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies