Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Ślubowanie gimnazjalistów i licealistów

         Dnia 12 listopada 2015 roku w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość – ślubowanie gimnazjalistów i licealistów. Uczniowie klasy I LO pod kierunkiem wychowawczyni przygotowali  ciekawy program artystyczny, który podobał się publiczności. Pan Dyrektor odczytał tekst ślubowania, a wszyscy uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie.  
            W tym szczególnym dniu życzymy wszystkim uczniom klasy I gimnazjum i liceum dużo sił i wytrwałości w spełnianiu swoich marzeń, a przede wszystkim tego, aby wyrośli na dobrych i na mądrych ludzi. Powodzenia.


Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies