Strona główna

Akademia upamiętniająca pontyfikat św. Papieża Jana Pawła II w Roku Świętego Jana Pawła II w Polsce.

        W naszej szkole w dniu 23.10.2015r. odbyła się akademia upamiętniająca pontyfikat św. Papieża Jana Pawła II w Roku Świętego Jana Pawła II w Polsce. Uroczystość przeznaczona była dla uczniów Szkoły Podstawowej. Przygotowali ją uczniowie z kl. V a wraz z p. Małgorzatą Ufniarz oraz p. Grażyną Sadowską. Po wysłuchaniu montażu słowno - muzycznego, przeplatanego prezentacją multimedialną, wszyscy zebrani w hołdzie naszemu świętemu Papieżowi Janowi Pawłowi II zaśpiewali ulubioną pieśń oazową naszego papieża ,, Barkę”. Spotkanie zakończyło się wspólną modlitwą dziękczynną za pontyfikat naszego Wielkiego Polaka.

Przygotowała: Grażyna Sadowska


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies