Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Akademia upamiętniająca pontyfikat św. Papieża Jana Pawła II w Roku Świętego Jana Pawła II w Polsce.

        W naszej szkole w dniu 23.10.2015r. odbyła się akademia upamiętniająca pontyfikat św. Papieża Jana Pawła II w Roku Świętego Jana Pawła II w Polsce. Uroczystość przeznaczona była dla uczniów Szkoły Podstawowej. Przygotowali ją uczniowie z kl. V a wraz z p. Małgorzatą Ufniarz oraz p. Grażyną Sadowską. Po wysłuchaniu montażu słowno - muzycznego, przeplatanego prezentacją multimedialną, wszyscy zebrani w hołdzie naszemu świętemu Papieżowi Janowi Pawłowi II zaśpiewali ulubioną pieśń oazową naszego papieża ,, Barkę”. Spotkanie zakończyło się wspólną modlitwą dziękczynną za pontyfikat naszego Wielkiego Polaka.

Przygotowała: Grażyna Sadowska


 

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies