Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - GIMNAZJADA

W dniu 4.03.2015 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Urzędowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt „Gimnazjada”. Po eliminacjach pomiędzy szkołami (12 szkół) z powiatu kraśnickiego do zawodów zakwalifikowało się pięć drużyn z następujących szkół: ZSO Urzędów, PG nr 1 Kraśnik, MZS Annopol, PG Trzydnik Duży i ZS Wilkołaz. Siatkarki naszej szkoły w spotkaniu z drużyną z Wilkołaza nie dały szans swoim rywalkom wygrywając zdecydowanie w stosunku 2:0. W finale urzędowianki spotkały się z odwiecznym rywalem Gim nr. 1 z Kraśnika, gdzie siatkarki z Kraśnika okazały się tym razem lepsze wygrywając 2:0 (stan rywalizacji w „Gimnazjadzie” miedzy tymi drużynami od 2000 roku to 9 do 6 dla Urzędowa).

Ostateczna kolejność:

  1. PG Nr. 1 Kraśnik
  2. ZSO Urzędów
  3. PG Trzydnik Duży
  4. ZS Wilkoałaz
  5. MZS Annopol

Skład zespołu: Justyna Pomorska, Weronika Ziółkowska, Natalia Dzikowska (1999 r.), Gabriela Kowalska, Gajewska Karolina, Weronika Orzeł, Natalia Jastrzębska, Katarzyna Serwa, Alicja Żuber, Katarzyna Wojtaszek, Weronika, Rzepecka, Natalia Dzikowska (2000 r.), Aleksandra Surdacka i Martyna Jachowicz.

Trenerem zespołu jest Andrzej Zdenicki.

Przygotował: Andrzej Zdenicki


 

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies