Sport 2014/2015

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców ,,Gimnazjada”

admin. Opublikowano w Sport 2014/2015

W dniu 7 .V.2015 r. na stadionie MOSiR w Kraśniku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce Dziewcząt i Chłopców ,,Gimnazjada”.

Uczniowie naszej szkoły godnie ją reprezentowali. Natalia Sokołowska uczennica klasy III Gimnazjum w biegu na 300 m. zajęła I miejsce , Sebastian Bijak uczeń klasy II Gimnazjum w biegu na 1000 m zajął I miejsce.

Oba te wyniki zapewniły naszym uczniom awans do zawodów na szczebli Rejonu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Stępniak


 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW - GIMNAZJADA

admin. Opublikowano w Sport 2014/2015

W dniu 5.03.2015 roku w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Kraśniku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców „Gimnazjada”. Po eliminacjach pomiędzy szkołami (12 szkół) z powiatu kraśnickiego do zawodów zakwalifikowało się pięć drużyn z następujących szkół: PG nr 1 Kraśnik, MZS Annopol, ZS Wólka Gościeradowska, PG Szastarka i ZSO Urzędów. Siatkarze naszej szkoły w spotkaniu z drużynami z Annopola i Wólki Gościeradowskiej nie dały szans swoim rywalom wygrywając w stosunku 2:0. W finale urzędowianie spotkali się z drużyną z Kraśnika, gdzie po zaciętym pierwszy secie 23: 25, ostatecznie ulegli w całym spotkaniu 0:2

Ostateczna kolejność:

 1. PG nr 1 Kraśnik
 2. ZSO Urzędów
 3. ZS Wólka Gościeradowska
 4. PG Szastarka
 5. MZS Annopol

Skład zespołu:. Mateusz Broniec, Karol Menkal, Dominik Pagacz, Łukasz Sadowski, Michał Markiewicz, Bartek Pęk, Mateusz Jacniacki, Dawid Zapalski i Daniel Chruścielewski.

Trenerem zespołu jest Andrzej Zdenicki.

Przygotował: Andrzej Zdenicki


 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - GIMNAZJADA

admin. Opublikowano w Sport 2014/2015

W dniu 4.03.2015 r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Urzędowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt „Gimnazjada”. Po eliminacjach pomiędzy szkołami (12 szkół) z powiatu kraśnickiego do zawodów zakwalifikowało się pięć drużyn z następujących szkół: ZSO Urzędów, PG nr 1 Kraśnik, MZS Annopol, PG Trzydnik Duży i ZS Wilkołaz. Siatkarki naszej szkoły w spotkaniu z drużyną z Wilkołaza nie dały szans swoim rywalkom wygrywając zdecydowanie w stosunku 2:0. W finale urzędowianki spotkały się z odwiecznym rywalem Gim nr. 1 z Kraśnika, gdzie siatkarki z Kraśnika okazały się tym razem lepsze wygrywając 2:0 (stan rywalizacji w „Gimnazjadzie” miedzy tymi drużynami od 2000 roku to 9 do 6 dla Urzędowa).

Ostateczna kolejność:

 1. PG Nr. 1 Kraśnik
 2. ZSO Urzędów
 3. PG Trzydnik Duży
 4. ZS Wilkoałaz
 5. MZS Annopol

Skład zespołu: Justyna Pomorska, Weronika Ziółkowska, Natalia Dzikowska (1999 r.), Gabriela Kowalska, Gajewska Karolina, Weronika Orzeł, Natalia Jastrzębska, Katarzyna Serwa, Alicja Żuber, Katarzyna Wojtaszek, Weronika, Rzepecka, Natalia Dzikowska (2000 r.), Aleksandra Surdacka i Martyna Jachowicz.

Trenerem zespołu jest Andrzej Zdenicki.

Przygotował: Andrzej Zdenicki


 

Mistrzostwa Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Licealiada

admin. Opublikowano w Sport 2014/2015

Dnia 28.01.2015 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Rejonu w piłce siatkowej dziewcząt – „Licealiada”. W rozgrywkach wzięły udział  cztery drużyny z powiatów: janowskiego, biłgorajskiego, ziemskiego - lubelskiego i kraśnickiego. Siatkarki z Urzędowa pokonały drużyny z Janowa Lubelskiego i Bychawy w stosunku  2:0. W finale uległy siatkarkom z Biłgoraja 0:2.

 

Ostateczna kolejność:

 1. LO ONZ Biłgoraj
 2. ZSO Urzędów
 3. ZS Bychawa
 4. ZS Janów Lubelski 

Naszą drużynę reprezentowały uczennice:  Łepkowska Magdalena, Broniec Kinga, Biguszewska Emanuela, Surdacka Dominika, Dzikowska Paulina, Żyszkiewicz Justyna, Wiertel Weronika, Surdacka Sandra i Kwasowska Natalia.

 

Trenerami zespołu są: Andrzej Zdenicki i Monika Jastrzębska.

 

Przygotował: Andrzej Zdenicki


 

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT - LICEALIADA

admin. Opublikowano w Sport 2014/2015

Dnia 11.12.2014 roku. w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt – „Licealiada”. W rozgrywkach wzięły udział  cztery drużyny, które w eliminacjach zajęły  I i II miejsca: ZSO Urzędów, ZS nr 2 Kraśnik, ZS nr 3 Kraśnik i ZS w Wólce Gościeradowskiej. Zespół z Urzędowa nie miał sobie równych, wygrywając wszystkie mecze zajmując pierwsze miejsce w zawodach.

 

Ostateczna kolejność:

 1. ZSO Urzędów
 2. ZS nr 2 Kraśnik
 3. ZS nr 3 Kraśnik 
 4. ZS w Wólce Gościeradowskiej

Naszą drużynę reprezentowały uczennice:  Łepkowska Magdalena, Broniec Kinga, Szafraniec Marlena, Oseredczuk Karolina, Biguszewska Emanuela, Gajewska Paulina, Sadowska Aleksandra , Surdacka Dominika, Dzikowska Paulina, Rak Alicja , Surdacka Sandra i Kwasowska Natalia.

 

Trenerami zespołu są: Andrzej Zdenicki i Monika Jastrzębska.

Przygotował: Andrzej Zdenicki

 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies