Strona główna

MIKOŁAJKI MATEMATYCZNE 2014

         Już po raz jedenasty w naszej szkole przeprowadzono konkurs „Mikołajki Matematyczne”. W tym roku odbył się on dnia 8 grudnia i trwał 90 minut- na 3 i 4 lekcji. Wzięli w nim udział przedstawiciele klas pierwszych gimnazjum- łącznie sześć drużyn trzyosobowych.

Uczniowie rozwiązywali zadania otwarte i zamknięte nawiązujące do Świętego Mikołaja, odgadywali rebusy matematyczne i rozwiązywali krzyżówki matematyczne. I miejsce zajęła drużyna z klasy Ic w składzie: Patryk Pikuła, Kamil Tkacz i Paweł Szwarnowski (59pkt/75pkt), II miejsce: drużyna z klasy Ia w składzie: Łukasz Krzysztoń, Marcin Ryba i Wojciech Solis (53pkt/75pkt), a III miejsce drużyna z klasy Ib w składzie: Justyna Tomaszewska, Wiktoria Stec i Natalia Ligęza (46pkt/75pkt).

Każdy z uczestników konkursu otrzymał prezent i słodki upominek. Sponsorem była Rada Rodziców ZSO oraz Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe- serdecznie dziękujemy!

Konkurs zorganizowały nauczycielki matematyki: Anna Sadowska i Jolanta Wieczorek.

Anna Sadowska

 

 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies