Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

„Z Tajemniczego Ogrodu do Piwnicy pod Fortuną”. Wycieczka uczniów klas szóstych do Lublina

           W dniu 20 listopada 2014 r. uczniowie z klasy VI a i VI b wzięli udział w wyjeździe edukacyjnym. W Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego dzieci obejrzały przedstawienie teatralne „Tajemniczy ogród” przygotowane przez Teatr Zagłębia w Sosnowcu. Elementy tańca, piękna muzyka i scenografia w połączeniu z dobrą grą aktorską stworzyły wspaniałe widowisko.

Druga część wycieczki była przeznaczona na zwiedzanie Starego Miasta w Lublinie, a przede wszystkim cennego zabytku sztuki renesansowej „Piwnicy pod Fortuną”. Oprócz cennych malowideł o motywach antycznych uczniowie zwiedzili podziemną ekspozycję o przeszłości Lublina. Uczestniczyli też w lekcji na temat „Wielokulturowości dawnego Lublina”. Podczas wyjazdu dzieci z Urzędowa integrowały się z dziećmi.

                                                                           Anna Wnuk

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies