Strona główna

Uczniowie z Urzędowa na spotkaniu z Marcinem Prusem

17 marca 2015r. trzydziestu uczniów ze Szkoły Podstawowej z Urzędowa spotkało się z Marcinem Prusem, wielokrotnym reprezentantem Polski w piłkę siatkowa.

Spotkanie odbyło się w hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Kraśniku. Obok młodzieży gimnazjalnej uczestniczyli w nim uczniowie wszystkich podstawówek z Kraśnika oraz z Urzędowa. W pierwszej części Marcin Prus opowiadał o sobie i swoich sukcesach. Podczas drugiej części spotkania zadawano pytania byłemu reprezentantowi Polski. Następnie młodzież miała możliwość otrzymania od Marcina Prusa autografu oraz zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

Na koniec Marcin Prus przeprowadził z siatkarzami z PSP 6 w Kraśniku rozgrzewkę oraz krótki trening techniczny.

Opiekunami uczniów z Urzędowa byli Andrzej Zdenicki i Marcin Markiewicz.


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies