Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

ŚLADY KULTURY ZIEMIAŃSKIEJ W FOTOGRAFII

W dniu 29 kwietnia 2015 r. odbył się finał konkursu fotograficznego „Ślady kultury ziemiańskiej w mojej okolicy”. W uroczystości, która odbywała się w IV Licem Ogólnokształcącym im. Stefanii Sempołowskiej w Lublinie wzięło udział cztery uczennice z klasy III a Gimnazjum z ZSO im. W. Jagiełły. Po otwarciu uroczystości przez dr Tomasza Osińskiego, odbył się wykład dr inż. Marka Łosia pt. „O ziemiaństwie polskim słów parę ... .”. Następnie zostały ogłoszone wyniki konkursu i wręczone nagrody. Weronika Ziółkowska za swoją pracę pt. „Kłodnica” otrzymała wyróżnienie. Organizatorami konkursu było Polskie Towarzystwo Ziemiańskie i Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Lublinie.  

                                                                                                             Anna Wnuk


 

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies