Strona główna

Warsztaty fotograficzne

W ramach projektu Scenes in Urzędów in English uczniowie klas VI uczestniczyli w warsztatach fotograficznych. Tematem przewodnim projektu jest wykonywanie zdjęć i tworzenie z nich komiksu w języku angielskim. Warsztaty prowadził instruktor fotografii Lech Dudziński z Gminnego Ośrodka Kultury w Urzędowie. Na pierwszym spotkaniu zapoznał uczestników projektu z podstawowymi zasadami kompozycji i opowiedział o obudowie różnych rodzajów aparatów. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób wykorzystać możliwości aparatów oraz jak dobrać ustawienia. Następnie sami wykonali sesję zdjęciową. Podczas drugiego spotkania pan Lech Dudziński omówił wykonane zdjęcia, pokazał jak je kadrować, aby uzyskać najlepszy efekt.

Projekt „Scenes from Urzędów in English” realizowany jest w ramach Programu Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, którego krajowym operatorem jest Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA.

Przygotowała:

Małgorzata M. Solecka


 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies