UKS ZSO Urzędów

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt

Dnia 05.11.2014 roku w hali sportowej w Piaskach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS Szkół Gimnazjalnych w siatkówce dziewcząt.

7. Gimnazjum w Piaskach pow . Świdnik – gospodarz turnieju

Startujące drużyny, w wyniku losowania podzielono na dwie grupy eliminacyjne, w których rozegrano spotkania systemem „ każdy z każdym”.

Zespół z Urzędowa pokonał w swojej grupie zespół z Klementowic 2:1 i zespół z Starej Prawdy 2:0. W półfinale urzędowianki pokonały siatkarki z Piask 2:0. W finale po zaciętym meczu zespół z Urzędowa ponowie okazał się lepszy wygrywając z zespołem ze Strachosławia 2:1, zajmując ostatecznie pierwsze miejsce w turnieju. Najlepszą siatkarką zawodów została Justyna Pomorska z Urzędowa.