UKS ZSO Urzędów

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA LUBELSKIEGO LZS SZKÓŁ PONADGIMNAZJANYCH W SIATKÓWCE

Dnia 25.10.2016 roku w Nałęczowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce dziewcząt. W zawodach wzięło udział osiem zespołów: ZSKA Klementowice, ZS Nałęczów, ZSCKR Jabłoń, ZSL Biłgoraj, UKS Libero Dęblin, ZSR Siennice, ZS Sobieszyn i ZSO Urzędów. Rozgrywki rozgrywały się w dwóch grupach. Siatkarki z Urzędowa pokonały w grupie drużyny z Nałęczowa, Jabłoni i Biłgoraja w stosunku 2:0. W półfinale spotkały się z drużyną z Klementowic, gdzie również okazały się lepsze wygrywając 2:0.W finale po zaciętej walce uległy drużynie z Dębina 2:1, przegrywając w tie-breaku do 14. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Justyna Pomorska z Urzędowa.

 

Medaliści turnieju:

I m.Libero Dęblin

II m. – ZSO Urzędów

III m. – ZSCKR Jabłoń

ZSO Urzędów występował w składzie:

Justyna Pomorska, Natalia Jastrzębska, Weronika Ziółkowska, Natalia Sokołowska, Gabriela Kowalska, Katarzyna Wojtaszek, Alicja Żuber, Weronika Rzepecka, Karolina Gajewska i Andrzej Zdenicki (trener).

                                                                                             Przygotował: Andrzej Zdenicki

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies