Strona główna

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

admin. Opublikowano w Aktualności rok szkolny 2016/2017

Akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę już zakończona. 80 uczniów naszej szkoły wsparło zbiórkę darów zorganizowaną przez sztab Szkolnego Koła Wolontariatu. Wszyscy darczyńcy otrzymali żółte uśmiechnięte buźki i mogli z dumą je nosić, jako osoby gotowe nieść pomoc innym potrzebującym.

            Najliczniejsza grupa to uczniowie klasy „0” b  razem z wolontariuszką p. Anną Jurak - wszyscy uczniowie z tej zerówki przekazali dary rzeczowe. Drugie miejsce to  klasa VIIa razem z wychowawczynią dary przekazało 15 uczniów.

            W pozostałych klasach też można spotkać empatycznych uczniów: kl. Ia – 1 uczennica, kl. IIa – 4 uczennice, kl. IIIa - 5 uczennica, kl. IIIb – 4 uczniów, kl. IVa – 6 uczniów, kl. IVb - 2 uczniów, kl. Va – 6 uczniów, kl. Vb – 4 uczniów, kl. VIa – 3 uczniów, kl. VIIb – 2 uczennice, kl. VIIc – 1 uczennica, kl. VIIIa – 3 uczniów, kl. VIIIb – 3 uczniów.

            Razem ze sztabem w naszej szkole zbierali również uczniowie Publicznego Przedszkola w Urzędowie, gdzie wolontariuszem była p. Anita Jackowska-Węcławska. Przedszkolaki zebrały prawie 30kg produktów. Dziękujemy za współpracę!

            Dzięki hojności uczniów, nauczycieli i pracowników rodziny z naszego regionu otrzymały wsparcie materialne w trudnym okresie zimowym.

Małgorzata Solecka

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies