Aktualności

Młodzież odnajduje i przedstawia „Sprawiedliwych Lubelszczyzny”

W dniu 30 listopada 2023 r. odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Projektu Edukacyjnego dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych im. Marianny Krasnodębskiej Sprawiedliwi Lubelszczyzny. Uczestniczyło w nim ponad 100 szkół, w tym uczennice ze Szkoły Podstawowej w ZSO im. Władysława Jagiełły w Urzędowie.

Maja Gozdalska i Maja Wołoszyn z klasy VIII przygotowały prace multimedialne o księdzu Józefie Gorajku, który wywodzi się z Majdanu Radlińskiego, a pracował w Wąwolnicy. Opiekunką uczennic była nauczycielka historii Anna Wnuk-Bednarczyk. Gala podsumowania konkursu z udziałem Lubelskiego Kuratora Oświaty, innych organizatorów, uczestników i zaproszonych gości odbyła się w Zespole Szkół nr 13 w Lublinie przy ulicy Berylowej.

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies