Aktualności

Techniki skutecznego rozwiązywania zadań na egzaminie ósmoklasisty z polskiego

Webinar jest bezpłatnym wydarzeniem, adresowanym do uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej. Ma na celu pomoc w zidentyfikowaniu kluczowych zagadnień, na których warto skoncentrować naukę. W załączniku przesyłamy również grafiki do wykorzystania przy tej publikacji.

Nasz dotychczasowy program webinarów przyciągnął ponad 21 tysięcy uczestników, co świadczy o efektywności i wartości naszej propozycji edukacyjnej.

Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa wsparciu uda się nam osiągnąć jak najszerszy zasięg wśród uczniów, pomagając im w tym kluczowym etapie ich drogi edukacyjnej. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Państwa wsparcie i doceniamy każdy gest pomocy w realizacji naszej inicjatywy.

Grafiki do wykorzystania przy publikacji udostępniamy na dysku Google:
https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1y99zGCfGUGs_Wi6d0_OHM5FjUb8q5Qza

Z góry dziękujemy!

Chcesz lepiej czytać ze zrozumieniem i poprawić swój wynik na egzaminie z polaka? Dowiedz się, jak to zrobić - weź udział w bezpłatnym webinarze dla ósmoklasistów. Już w ten czwartek, 2.11, o 19:00, na żywo. Link do zapisu znajdziesz na stronie: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

Podczas spotkania dowiesz się: jakie zadania czekają na Ciebie na egzaminie, jak nie tracić punktów przez nieuważne czytanie oraz jakie są sposoby radzenia sobie ze skomplikowanymi poleceniami. Poznasz techniki rozwiązywania zadań, bo tak naprawdę egzamin z polskiego to powtarzalny schemat.

Prowadzącym będzie Marek Lepczak - nauczyciel i korepetytor. Jego charyzma, wiedza i doświadczenie pomagają słuchaczom opanować każdy rodzaj zadań. 

Webinary ZDAY zgromadziły już ponad 21 tysięcy uczestników! Zarezerwuj dla siebie miejsce na 2 listopada: https://zday.pl/egzamin-osmoklasisty/

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z poważaniem
Zespół Zday.pl 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies