Aktualności

Nominacje do Nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym 2023

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły w Urzędowie oraz Pani Anna Buława – nauczyciel języka polskiego otrzymały nominacje w Plebiscycie Edukacyjnym 2023 przeprowadzanym w województwie lubelskim przez Kurier Lubelski.

ZSO otrzymała nominację do nagrody dla placówki edukacyjnej Szkoła roku 2023 przyjaznej uczniom i ich rodzicom, a Pani Anna Buława została zgłoszona przez Uczniów i Rodziców do nagrody dla najbardziej zasłużonych, cenionych i lubianych nauczycieli.


 

Pięknie dziękujemy Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom.

Zaufanie i uznanie jakim obdarzyli nas nasi Wychowankowie wraz z Rodzicami jest dla nas największą nagrodą.


 

Zachęcamy do oddania głosu.

Wszystkie informacje o plebiscycie można znaleźć na:

www.kurierlubelski.pl/nauczyciel

www.kurierlubelski.pl/szkola-roku

 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies