Aktualności

Poczucie satysfakcji i spełnienia daje praca w Szkolnym Kole Wolontariatu

Poczucie satysfakcji i spełnienia daje praca w Szkolnym Kole Wolontariatu. Na terenie naszej szkoły młodzież inicjuje i przeprowadza akcje charytatywne. Na Dzień Edukacji Narodowej ósmoklasiści przygotowali kartki okolicznościowe dla nauczycieli, którzy kiedyś pracowali w naszej szkole. Przed dniem 1 listopada zapalili znicze na grobach nauczycieli i osób ważnych dla społeczności szkolnej. Wraz z grupą Atomobilklub Kraśnik zorganizowali ,,Mikołajkową Zbiórkę" dla Kraśnickiego Stowarzyszenia Zwierzętom ,,Tulimy". Dołączyli do Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Razem z całą społecznością szkolną zebraliśmy prawie 90kg rzeczy materialnych dla potrzebujących dzieci z naszego regionu. Wolontariat jest nie tylko dawaniem czegoś, udzielając pomocy innym, równie wiele radości z wykonywanej pracy otrzymujemy w zamian.

 

Małgorzata Solecka

Galeria zdjęć

________________________________

 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies