Aktualności

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Szkolne Koło Wolontariatu dołączyło do Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej: Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Razem z całą społecznością szkolną zbieraliśmy rzeczy materialne dla potrzebujących dzieci z naszego regionu: żywność z długim terminem ważności, słodycze, środki czystości i higieny osobistej, nowe zabawki dla dzieci, artykuły papiernicze i szkolne. Wolontariusze ze Szkolne Koło Wolontariatu zajmowali się ważeniem, liczeniem, pakowaniem zebranych darów oraz rozdawaniem uśmiechniętych naklejek darczyńcom. Dzięki hojności uczniów naszej szkoły zebraliśmy prawie 90kg produktów z których przygotowane zostały paczki przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Urzędowie, Akcję Katolicką i pedagoga szkolnego. Ogółem przygotowano: 2 indywidualne paczki dla dzieci, 16 paczek dla rodzin, 2 paczki dla osób potrzebujących - wszystkich z najbliższej okolicy. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Małgorzata Solecka

Galeria zdjęć

________________________________

 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies