Aktualności

Amerykanka w naszej szkole

Skuteczne porozumiewanie się w języku angielskim jest głównym celem kształcenia językowego. Kontakt z żywym językiem angielskim w szkole zapewniają wizyty rodzimych użytkowników języka obcego. W naszej szkole gościliśmy już obcokrajowców z prawie wszystkich kontynentów. W tym roku szkolnym odwiedziła nas Nancy Wellington z Minnesoty w Stanach Zjednoczonych Ameryki Północnej. Prowadziła zajęcia z uczniami naszej szkoły doskonaląc sprawności językowe. Prezentowała kulturę i historię USA rozwijając wrażliwość międzykulturową. Przekazała oryginalne książki dla dzieci w języku angielskim i polskim. Wizyty takie jak ta kształtują postawę szacunku i otwartości wobec innych kultur.

Pozdrawiam,
Małgorzata Solecka

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies