×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/urzedow/domains/zsourzedow.pl/public_html/images/zdjecia2022/leonulrich/
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//zdjecia2022/leonulrich/

Aktualności

Szekspir po angielsku w Lublinie

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w uroczystości poświęconej pamięci Leona Ulricha, poety i patrioty rodem z Urzędowa. W Domu Kultury LSM w Lublinie wybrane fragmenty z dzieł Williama Szekspira w języku angielskim recytowali: Aleksandra Czarnota, Nikola Jurak, Alicja Puacz, Julia Kasperska, Kacper Surdacki i Jakub Szumny. Występ zyskał uznanie publiczności za kształtowanie postawy ukierunkowanej na prawdę, dobro i piękno. Wszyscy uczniowie otrzymali okolicznościowe nagrody od stowarzyszenia Instytut Dziedzictwa Żołnierzy Wyklętych i Osób Represjonowanych. Uroczystość została zorganizowana przez Towarzystwo Ziemi Urzędowskiej z inicjatywy p. Małgorzaty Ciosmak. Uczniów przygotowała p. Małgorzata Solecka.

 

Galeria zdjęć

________________________________

{gallery}/zdjecia2022/leonulrich/{/gallery}

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies