Aktualności

Czy już wiesz- Co możesz zrobić dla Ziemi?

Dzień Ziemi, zwany też światowym Dniem Ziemi lub Międzynarodowym Dniem Ziemi, ustanowiono, aby uświadamiać wszystkim, że świat, w którym żyjemy, jest kruchy i podatny na działalność człowieka .Cel tego święta to promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwach oraz uświadamianie ludziom zagrożenia, jakie niesie ze sobą rozwój przemysłu i konsumpcyjne podejście do życia. W ramach obchodów uczniowie klas VII zaprojektowali i wykonali stroje z materiałów przeznaczonych do recyklingu. Ich pomysłowość i inspiracja idei recyklingu, oryginalność, jakość wykonania oraz widowiskowe i kreatywne wykorzystanie surowców i tworzyw zasługują na uznanie. Stroje były wyjątkowe, a modelki i modele prezentowali się doskonale, dlatego WSZYSCY UCZESTNICY KONKURSU ZOSTALI ZWYCIĘZCAMI. GRATULUJĘ !!!

Bożena Dąbrowska

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies