Aktualności

Udział uczniów w „Dniach Otwartych”

7 kwietnia 2022 uczniowie klas ósmych ZSO w Urzędowie uczestniczyli w  "Dniach Otwartych” szkół średnich i zapoznali się z ofertą edukacyjną na zbliżający się rok szkolny 2022/2023.

Tegoroczni absolwenci szkoły podstawowej mieli okazję obejrzeć ZS nr 1 , ZS nr 2 i ZS nr 3 w Kraśniku. Uczniowie zwiedzili szkoły, mieli możliwość sprawdzić, w jakich warunkach przebiega tam nauka i poznać nauczycieli. Wielu ósmoklasistów spotkało na szkolnych korytarzach starsze koleżanki i kolegów, którzy w poprzednich latach wybrali te placówki, aby kontynuować w nich naukę. Samorządy Uczniowski oraz nauczyciele przygotowali dla kandydatów liczne atrakcje, dzięki którym pobyt w szkołach był nie tylko spacerem, ale również ciekawym doświadczeniem.

Anna Buława

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies