Aktualności

Sukces Alicji Zdybel - konkurs matematyczny

II miejsce Alicji Zdybel w Międzyszkolnym Etapie Konkursu Matematycznego.

Dnia 11 kwietnia w Zespole Szkół nr 1 w Kraśniku odbył się drugi etap Konkursu Matematycznego. Wcześniej, w każdej ze szkół biorących udział w konkursie, przeprowadzone były eliminacje. W naszej szkole przystąpiło do nich pięciu uczniów z klas ósmych. Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się: Alicja Zdybel i Kacper Resztak. Alicja zajęła II miejsce i została laureatką konkursu. Troje laureatów otrzymało nagrody rzeczowe oraz podobnie jak pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy naszym uczniom dotychczasowych osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

 

Opiekun

Małgorzata Kasak

 

Galeria zdjęć

________________________________

 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies