Aktualności

SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANEM JANEM STANISŁAWEM KAMYKIEM KAMIEŃSKIM

        W dniu 31 marca 2022 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z autorem książek dla dzieci, regionalistą, a zawodowo lekarzem i stomatologiem panem Janem Stanisławem Kamykiem Kamieńskim. Bohaterowi spotkania towarzyszyła żona Barbara. Uczniowie zadawali pytania dotyczące warsztatu pracy poety i redaktora publikacji. Interesowali się też procesem badań genealogicznych, które prowadził pan Kamyk Kamiński. Uczestnicy wysłuchali kilku wierszy, oglądali też publikacje, a także nabywali książki, które autor podpisywał.    

W wydarzeniu promującym czytelnictwo i umiłowanie książek uczestniczyło 36 uczniów z klas V–VIII.

                                                                                                                                  Nauczyciele bibliotekarze

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies