Aktualności

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

Akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę już zakończona. 80 uczniów naszej szkoły wsparło zbiórkę darów zorganizowaną przez sztab Szkolnego Koła Wolontariatu. Wszyscy darczyńcy otrzymali żółte uśmiechnięte buźki i mogli z dumą je nosić, jako osoby gotowe nieść pomoc innym potrzebującym.

            Najliczniejsza grupa to uczniowie klasy „0” b  razem z wolontariuszką p. Anną Jurak - wszyscy uczniowie z tej zerówki przekazali dary rzeczowe. Drugie miejsce to  klasa VIIa razem z wychowawczynią dary przekazało 15 uczniów.

            W pozostałych klasach też można spotkać empatycznych uczniów: kl. Ia – 1 uczennica, kl. IIa – 4 uczennice, kl. IIIa - 5 uczennica, kl. IIIb – 4 uczniów, kl. IVa – 6 uczniów, kl. IVb - 2 uczniów, kl. Va – 6 uczniów, kl. Vb – 4 uczniów, kl. VIa – 3 uczniów, kl. VIIb – 2 uczennice, kl. VIIc – 1 uczennica, kl. VIIIa – 3 uczniów, kl. VIIIb – 3 uczniów.

            Razem ze sztabem w naszej szkole zbierali również uczniowie Publicznego Przedszkola w Urzędowie, gdzie wolontariuszem była p. Anita Jackowska-Węcławska. Przedszkolaki zebrały prawie 30kg produktów. Dziękujemy za współpracę!

            Dzięki hojności uczniów, nauczycieli i pracowników rodziny z naszego regionu otrzymały wsparcie materialne w trudnym okresie zimowym.

Małgorzata Solecka

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies