Aktualności

Test kwalifikacyjny do etapu powiatowego Wielkiej Ligi Czytelników

W dniu 11 maja odbył się test kwalifikacyjny do etapu powiatowego Wielkiej Ligi Czytelników. W dwóch kategoriach wiekowych test pisało 25 uczniów naszej szkoły. Do etapu powiatowego zakwalifikowały się następujące osoby:

Klasy I-IV:     Anna Ufniarz  - 100%

                     Marcel Gil  - 100%

                     Franciszek Botner  - 94%

Klasy V-VIII: Agata Kuśmiderska  - 98%

                     Karol Kuśmiderski  - 97%

                     Izabela Nowaczyńska   - 97%

Gratulujemy laureatom etapu szkolnego i życzymy powodzenia w etapie powiatowym w dniu 28 maja 2020.

Biblioteka szkolna dziękuję za prace plastyczne i literackie przesłane na konkurs Baśnie i legendy mojego dzieciństwa. Gratulujemy pomysłów i technik w jakich zostały wykonane. Nagrody będą jak wrócimy do szkoły.

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies