Aktualności

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH  W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Drodzy Uczniowie klas VIII, Szanowni Rodzice

Rozpoczyna się czas dokonywania wyboru szkoły ponadpodstawowej i rejestracji kandydatów do poszczególnych typów szkół. Uczniowie otrzymują login i hasło do elektronicznego systemu rekrutacji, który będzie dostępny  dla kandydatów na stronie www.lubelszczyzna.edu.com.pl

W związku z sytuacją epidemiczną dotychczasowy harmonogram rekrutacji ulega zmianie. Nowy harmonogram zostanie ustalony w późniejszym terminie i opublikowany na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Lublinie.

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem prezentującym kryteria wyboru szkoły ponadpodstawowej i zadania dla ucznia klasy ósmej na stronie www.kuratorium.lublin.pl - „Wsparcie rodziców w wyborze szkoły ponadpodstawowej”- pliki do pobrania: „Wspieram, nie wybieram”

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies