Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze Muzycznym w Lublinie. Opowieść o niezwykłej dziewczynce była pełna muzyki i śpiewu. Muzycy byli widoczni jak na dłoni, ponieważ orkiestra grała tuż przed nami. Na scenie zobaczyliśmy także solistów, chór i balet. Spektakl przeniósł nas w niesamowity świat przyrody i urzekł barwnymi kostiumami. W wycieczce towarzyszyła nam również pani pedagog.

Przygotowała:

Małgorzata M. Solecka


Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies