Aktualności

Klasa 3, 4, 5a, 7b SP – nauczyciel: Małgorzata Majewicz-Solecka

W okresie nauki zdalnej będziemy łączyli pracę z podręcznikiem z zasobami Internetu. Odpowiednią formą nauki na ten okres są interaktywne ćwiczenia online oraz portale poświęcone nauce języka angielskiego. Musimy jednak zapisywać najważniejsze treści w zeszytach przedmiotowych. Każdy z uczniów ma dostęp do słowniczka z listą słów do poszczególnych rozdziałów podręcznika. Polecam również słownik internetowy https://www.diki.pl/ . Notatki zostaną sprawdzone po powrocie do szkoły. W przypadku pytań proszę pisać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

klasa 3

klasa 4

klasa 5a

klasa 7b

Pozdrawiam,
Małgorzata M. Solecka

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies