Aktualności

ŚLUBOWANIA NADSZEDŁ CZAS

     14 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej. Do pasowania przystąpiło 33 pierwszaków ze szkoły macierzystej.
      Uroczystość miała  iście królewską oprawę.
     We wstępie uczeń klasy VIIIb Dawid Pomorski przywitał wszystkich obecnych na uroczystości: Burmistrza Urzędowa-Pana Pawła Dąbrowskiego, Dyrektora ZSO-Pana Krzysztofa Kozłowskiego, Wicedyrektor Szkoły-Panią Ewelinę Mielniczek, Zastępcę Przewodniczącej Rady Rodziców-Panią Beatę Krzeczowską oraz wszystkich zgromadzonych rodziców i gości.  To ważne wydarzenie, uświetnione zostało pięknym występem naszych pierwszoklasistów, przygotowanym przez wychowawczynie klas: Panią Joannę Kasiak oraz Panią Agnieszkę Pęk. Uczniowie zaprezentowali polski taniec narodowy – Polonez,  recytowali wiersze, śpiewali piosenki. Temu wszystkiemu przyglądała się Królowa wraz ze swymi dworzanami. Następnie odbyła się recytacja wiersza patriotycznego „Katechizm polskiego dziecka”, czym pierwszaki udowodniły wszystkim obecnym, iż zasługują na miano uczniów. Po występach uczniowskich, Pan Dyrektor Krzysztof Kozłowski przyjął ślubowanie uczniów na sztandar szkoły i dokonał pasowania pierwszoklasistów. Po czym uczniowie klasy IIa, pod opieką Pani Bernadetty Tokarczyk przyjęli w uroczysty sposób swoich młodszych kolegów i koleżanki do grona społeczności szkolnej.
      Gratulujemy wszystkim pierwszakom i dziękujemy Paniom: Joannie Kasiak i Agnieszce Pęk za przygotowanie tej pięknej uroczystości.

 

Galeria zdjęć

________________________________

14 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej.                     Do pasowania przystąpiło 33 pierwszaków               ze szkoły macierzystej .

Uroczystość miała  iście królewską oprawę.

We wstępie uczeń klasy VIIIb Dawid Pomorski przywitał wszystkich obecnych na uroczystości: Burmistrza Urzędowa-Pana Pawła Dąbrowskiego, Dyrektora ZSO-Pana Krzysztofa Kozłowskiego, Wicedyrektor Szkoły-Panią Ewelinę Mielniczek, Zastępcę Przewodniczącej Rady Rodziców-Panią Beatę Krzeczowską oraz wszystkich zgromadzonych rodziców i gości.  To ważne wydarzenie, uświetnione zostało pięknym występem naszych pierwszoklasistów, przygotowanym przez wychowawczynie klas: Panią Joannę Kasiak oraz Panią Agnieszkę Pęk. Uczniowie zaprezentowali polski taniec narodowy – Polonez,  recytowali wiersze, śpiewali piosenki. Temu wszystkiemu przyglądała się Królowa wraz ze swymi dworzanami. Następnie odbyła się recytacja wiersza patriotycznego „Katechizm polskiego dziecka”, czym pierwszaki udowodniły wszystkim obecnym, iż zasługują na miano uczniów. Po występach uczniowskich, Pan Dyrektor Krzysztof Kozłowski przyjął ślubowanie uczniów na sztandar szkoły                                             i dokonał pasowania pierwszoklasistów. Po czym uczniowie klasy IIa, pod opieką Pani Bernadetty Tokarczyk przyjęli w uroczysty sposób swoich młodszych kolegów i koleżanki do grona społeczności szkolnej.

    Gratulujemy wszystkim pierwszakom                           i dziękujemy Paniom: Joannie Kasiak                                    i Agnieszce Pęk za przygotowanie tej pięknej uroczystości.

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies