×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//zdjecia2018/20181010warszawa/

Aktualności

Wycieczka do Warszawy

Dnia 10 października odbyła się wycieczka do Warszawy. Wzięli w niej udział uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Urzędowie wraz z nauczycielami: Panią Bożeną Dąbrowską, Anną Wojtak i Małgorzatą Wośkowską. Czas umilał nam przewodnik, który opowiadał ciekawostki dotyczące stolicy. Pierwszym punktem wycieczki było POLIN- muzeum historyczne ukazujące 1000 lat dziejów polskich Żydów. Jest to miejsce spotkań i dialogu tych, którzy pragną lepiej poznać przeszłość i współczesną kulturę Żydów. Służąc ideom otwartości, tolerancji i prawdy Muzeum Polin przyczynia się do wzajemnego zrozumienia i szacunku wśród Polaków i Żydów. Wieczorem udaliśmy się do Teatru Roma na musical pt. „Piloci”. Wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem sztuki tego wspaniałego widowiska. Późnym wieczorem, bardzo zadowoleni, dotarliśmy do swoich domów. Poniżej znajdziecie fotografie z naszego pobytu w Warszawie.

 

Marta Żuber

 

 

Galeria zdjęć

________________________________

{gallery}/zdjecia2018/20181010warszawa/{/gallery}

 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies