Aktualności

Święto Książki w ZSO Urzędów

W dniu 22 maja 2018 r. w ZSO im. W. Jagiełły odbyło się spotkanie społeczności szkolnej poświęcone Książce i czytaniu. Maj jest miesiącem ożywionej przyrody i Książki. Uczniowie z klasy I LO zaprezentowali inscenizację, która dostarczyła dzieciom wiele ciekawostek na temat książek i zachęciła do zainteresowania czytaniem. Klasa VI a przygotowała przedstawienie w języku angielskim pt. „Czerwony Kapturek”. Ostatnim punktem programu była prezentacja haseł czytelniczych na transparentach.

Święto książki było niezwykłym spotkaniem społeczności szkolnej, które potwierdziło znane hasło: „Książka nas łączy”. Organizatorem przedsięwzięcia była biblioteka szkolna.

                                        Małgorzata Walicka, Anna Wnuk-Bednarczyk

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies