Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

TURNIEJ MASZYN WODNYCH 2018

Uczniowie naszej szkoły w dniu 21.04.2018r. uczestniczyli w eliminacjach regionalnych VII Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych. Eliminacje odbyły się w ZSZ nr 1 w Skierniewicach, w którym udział brali uczniowie z kilku województw. W tych eliminacjach uczestniczyło prawie 60 drużyn. Turniej rozgrywany jest w pięciu turniejach eliminacyjnych w całej Polsce. Nasze drużyny uplasowały się w kategorii SP I GIM: I miejsce SOMUN AQUARIUM (M. Słowik, M. Olcha,W. Wilczopolski), III miejsce WODNE KWIATKI (M. Babiarz, M. Milczach), VII miejsce MERCEDES ; w kategorii szkoły ponadgimnazjalne: X miejsce SYRENKI, XIII miejsce KUBOT, XIV miejsce KOŁAJ SQUAD.

Opiekun: W. Słowik

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies