Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

KONKURS ŚWIĄTECZNY

W DNIU 14 GRUDNIA 2017 R. ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY I PODSUMOWANY KONKURS ŚWIĄTECZNY ORGANIZOWANY PRZEZ BIBLIOTEKĘ SZKOLNĄ. PRACE ZOSTAŁY PRZEKAZANE NA KIERMASZ MISYJNY, KTÓRY ODBYŁ SIĘ PRZY KOŚCIELE W URZĘDOWIE. UCZESTNICY KONKURSU ŚWIĄTECZNEGO:

STROIKI:

  1. Surdacka Katarzyna kl. IV a
  2. Turkowska Agata IV a – 2 prace
  3. Wojtuszkiewicz Amelia IV b
  4. Dorosz Adam I a – 2 prace
  5. Zew-Surdacki Jakub II a – 2 prace
  6. Sic Martyna V b
  7. Ostatek Wiktoria IV a
  8. Winkler Kinga V b
  9. Sic Natalia VI a
  10. Grzebulska Wiktoria V b
  11. Pomorska Martyna I a
  12. Klusek Zuzanna III b
  13. Łacińska Weronika VI a
  14. Chudzicka Zuzanna I b
  15. Jagiełło Natalia I b
  16. Pasternak Patrycja O Rankowskie
  17. Łaciński Bartosz 0 Rankowskie
  18. Nowak Weronika 0 Rankowskie
  19. Gajewska Zuzanna IV a
  20. Flisek Natalia III a
  21. Gozdalska Natalia III a
  22. Puacz Alicja III a – 2 prace
  23. Dubil Milena III a
  24. Depa Zuzanna I a
  25. Krasoń Róża III c
  26. Jurak Nikola III c
  27. Ambrożkiewicz Lena III b
  28. Sadowska Wiktoria III b
  29. Kasperska Julita III c
  30. Czarnota Aleksandra III c
  31. Ostatek Igor O Bęczyn
  32. Surdacki Michał O Bęczyn
  33. Rubaj Julia O Bęczyn
  34. Gołębiowski Piotr I c
  35. Badys Paulina I c
  36. Skowron Marcin I c
  37. Biłgorajski Bartosz I c
  38. Gołębiowska Julia O b
  39. Ćwik Alicja I c
  40. Surdacki Kacper III c
  41. Ambrożkiewicz Amelia I c
  42. Mazur Krystian O Rankowskie
  43. Gaj Wojciech O Rankowskie
  44. Stachulski Hubert I b
  45. Dzikowski Przemysław I b
  46. Kowalska Maja I b
  47. Janczarek Lena IV b
  48. Firlej Amelia IV b
  49. Porębski Filip IV a
  50. Kuśmiderski Karol VI a
  51. Kuśmiderska Agata VI a
  52. Kuśmiderski Paweł VII a
  53. Puacz Nadia I a
  54. Sabeł Anna IV b
  55. Rzepecka Maria IIIa
  56. Wołoszyn Maja II a
  57. Jurak Anna III a

Łańcuchy

  1. Gozdalska Oliwia III b
  2. Pomorska Martyna I
  3. Jagiełło Natalia I a
  4. Mazur Krystian O Rankowskie
  5. Gil Marcel 0 Rankowskie
  6. Różyło Aleksander I c
  7. Jakubas Jowita 0 Rankowskie
  8. Stępniak Alicja O Rankowskie
  9. Rybaczuk Iga I b

Bombki

  1. Flis Malwina I a
  2. Botner Franciszek I a

                                             Małgorzata Walicka, Anna Wnuk-Bednarczyk

Galeria zdjęć

________________________________

 

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies