Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

„Hokus – pokus, czary – mary, ...”

29 listopada 2017 roku została zorganizowana w naszej szkole dyskoteka andrzejkowa, w której wzięli udział uczniowie klas IV - VII. Według dawnych wierzeń ten dzień ma magiczną moc i uchyla wrota do nieznanej przyszłości. Uczniowie przeżyli wspaniały wieczór, pełen magii, wróżb i tańca przy dźwiękach znanych przebojów, a mamy zadbały o pyszny poczęstunek i cukierki z andrzejkowymi wróżbami. Wszyscy bawili się doskonale.

Dzień później uczniowie klasy IVB zorganizowali andrzejkowe spotkanie klasowe. Radosne zabawy i wróżby, które przygotowała wychowawczyni klasy, pozwoliły czwartoklasistom poznać swoją przyszłość. Nie zabrakło więc ustawiania butów, przekłuwania serduszek z imionami, wróżenia za pomocą kolorowych karteczek i słodkich cukierków z andrzejkową wróżbą na przyszłość. Dziewczęta mogły poznać imię swojego przyszłego wybranka, chłopcy wybranki, dowiedzieć się, jaki zawód będą wykonywali w dorosłym życiu. Kto chciał przekonać się, czy będzie miał powodzenie w miłości, ustawiał buty i kierował je w stronę drzwi, śledząc, który jako pierwszy przekroczy próg klasy.

Tegoroczne andrzejkowe spotkanie klasowe można uznać za udane. Miłą pamiątką będą z pewnością fotografie wykonane podczas tego spotkania.

                                                                                                                                             Anna Buława

 

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies