Aktualności

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS Szkół Ponadgimnazjanych w Siatkówce

W dniu 14.11.2017 roku w Stężycy powiat rycki odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS Szkół Ponadgimnazjalnych w siatkówce dziewcząt. W zawodach wzięło udział osiem zespołów: ZSKA Klementowice, ZS Nałęczów, ZSCKR Jabłoń, ZSL Biłgoraj, UKS Libero Dęblin, ZSR Siennice, ZS Sobieszyn i ZSO Urzędów. Rozgrywki rozgrywały się w dwóch grupach. Siatkarki z Urzędowa pokonały w grupie drużyny z Sobieszyna, Klementowic i Biłgoraja w stosunku 2:0. W półfinale spotkały się z drużyną z Siennic, gdzie również okazały się lepsze wygrywając 2:0. W finale drużyna z Urzędowa nie dała sobie wyrwać zwycięstwa, wygrywając z drużyny z Dęblina 2:0. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Natalia Jastrzębska z Urzędowa.

 

Medaliści turnieju:

I m. – ZSO Urzędów

II m.Libero Dęblin

III m. – ZSKA Klementowice

ZSO Urzędów występował w składzie:

Justyna Pomorska, Natalia Jastrzębska, Weronika Ziółkowska, Natalia Sokołowska, Katarzyna Wojtaszek, Weronika Rzepecka, Justyna Tomaszewska, Wiktoria Uzarek, Alicja Żuber, Gabriela Kowalska i Andrzej Zdenicki (trener).

                                                                                             Przygotował: Andrzej Zdenicki

Galeria zdjęć

________________________________

 

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies