Aktualności

21 Jesienny Konkurs Recytatorski

Już 21 razy prezentowali się młodzi miłośnicy słowa mówionego w wieloetapowym konkursie organizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. W bieżącym roku wzięło w nim udział 13 recytatorów z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Urzędowie. W Ośrodku Kultury w Urzędowie odbył się etap gminny, w którym 5 nominacji do kolejnego etapu otrzymali recytatorzy z Bobów, Moniak, Skorczyc i Urzędowa.

Do etapu powiatowego, który odbył się w Trzydniku Dużym dotarły Oliwia Gozdalska z kl. III przygotowana przez p. R. Żuber i Izabela Nowaczyńska z kl. VI naszej szkoły przygotowana przez p. M. Ufniarz. Jury oceniło łącznie 31 prezentacji stwierdzając, że poziom tegorocznych występów był wysoki. Dziewczęta swoimi wykonaniami zyskały aplauz słuchaczy i nagrody książkowe. Oprócz tego Oliwia otrzymała wyróżnienie komisji konkursowej.

Życzymy kolejnych udanych prezentacji na scenie.

R. Żuber

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies