Eliminacje gminne do turnieju ,,Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarka”

Dnia 01.10.2015roku w Szkole Podstawowej w Moniakach...

Czytaj więcej...
Wycieczka do Teatru Muzycznego w Lublinie

6 października 2015r uczniowie klas IV szkoły podstawowej wraz z wychowawcami obejrzeli spektakl „Calineczka” w Teatrze...

Czytaj więcej...
Dzień Chłopaka w klasie IV b

Święto to, na które czekali nie tylko chłopcy, przypada 30 września. Z tej okazji...

Czytaj więcej...

Aktualności

Gość z Yorkshire w naszej szkole

 

Absolwenta naszej szkoły p. Milena odwiedziła uczniów ze swoim znajomym z Anglii p. Adamem. Niespodziewana wizyta sprawiła nam niespodziankę i zainicjowała rozmowę w języku angielskim. Pan Adam okazał się bardzo rozmowny, chętnie odpowiadał na pytania młodzieży, jak również sam zadawał pytania. W młodszych klasach szkoły podstawowej uczniowie mogli posłuchać żywego języka angielskiego i pobawić się w gry językowe. Naturalne interakcje w języku angielskim są bardzo cenne dla uczniów, ponieważ przełamują barierę komunikacyjną i prowokują do używania języka obcego w naturalnym kontekście. Dziękujemy pani Milenia za tak miły gest. Absolwenci, nie wahajcie się – odwiedzajcie naszą szkołę częściej!

Przygotowała:

Małgorzata M. Solecka

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2015  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies