Aktualności

Klasa V b na „Pochodzie Książki”

Uczniowie klasy V b przygotowali się do akcji czytelniczej pt. „Pochód Książki” organizowanej przez bibliotekę szkolną. Alicja Bijak i Wiktoria Jacniacka samodzielnie wykonały transparent zachęcający do czytania książek. Ich hasło to: Raz, Dwa, Trzy – Czytasz TY!” wykorzystuje rym i rytm, jest chwytliwe i łatwo wpada w ucho! Ponadto, uczniowie przebrali się za bohaterów literackich. Wiktoria doskonale prezentowała się jako bohater utworu fantasy – Harry Potter, a Alicja była tygryskiem z popularnej bajki dla dzieci autorstwa A.A. Milne. Z chłopców w akcji uczestniczył Antoni Kowalski, który wybrał strój wojownika. Po takim występie w przyszłym roku będzie uczestniczyć więcej uczniów.

Przygotowała: Małgorzata M. Solecka

 

Galeria zdjęć

________________________________

Copyright © 2014 -2019  ZSO Urzędów

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies) Polityka cookies